Goście

LenaleeNya

-Vlogerka związana z M&A. Prowadzi kanał o tematyce mangi, unboxingów i wszelakich gadżetów prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni. Zawzięta kolekcjonerka rzeczy najróżniejszych, miłośniczka starszych serii mangowych, j-rocka i Ultrastara.

Keicho Cosplay 

 Military MaidSarenka z Aparatem

Keicho to cosplayerka zajmująca się swoim fachem od 2015 roku.
W ciągu trzech lat swojej działalności w jej szafie zawisło około 30 różnych strojów i stylizacji.
Stosuje wiele technik przy wykonywaniu kostiumów – od szycia i wyszywania, aż po zabawę z materiałami termoplastycznymi.
Aktywnie bierze udział w tworzeniu programu . Jedną z najbardziej cieszących się popularnością atrakcji jest wystawiana na konwentach Maid Cafe.

Carmen photo-cosplay – Sędzia Konkursu Cosplay

Marcus Photography

Witajcie!

Mam na imię Maciek! Wielu z Was z pewnością pamięta mnie po pseudonimie Marcus czy też z tego, iż należałem do jednego z największych serwisów informacyjnych o konwentach w Polsce. Obecnie podróżuję po Polsce i Europie w poszukiwaniu dobrych imprez fandomowych czy też dla relaksu. Postanowiłem po wielu latach zgłosić się na tegoroczną edycję Watconu, ale nie jako zwykły fotopstryk. Będę Was również miał przyjemność fotografować w Fotostudiu. Mam serdeczną nadzieję, iż uda Nam się wspólnie spędzić ten czas w miłej atmosferze.
Oczywiście też zachęcam wszystkich chętnych do sesji plenerowych w lasach Zielonej Góry (taki delikatny ukłon dla wszystkich fantastów) czy tez po prostu pogadać jak człowiek o przemijającym dzionku.
Namawiam również do spojrzenia na mojego fanpage’a czy też na konto Instagramowe, by móc mnie obserwować gdzie w danej chwili jestem (jakby mnie nagle dłużej na piwie zassało, a chcielibyście zdjęcie w Fotostudiu „żart”) czy tez spojrzeć na efekty najnowszych współprac oraz ćwiczeń 😀

Dzięki śliczne i chodźmy na watę! Na Watconie xDDD

FB: https://www.facebook.com/marcusphotowork/

Asato Cosplay- Sędzia Konkursu Cosplay

Asato cosplayem zajmuje się od kilku lat, jednak tworzy swoje stroje wyjątkowo dokładnie i powoli, dlatego nie ma ich w swojej kolekcji aż tylu co inny cosplayerzy o podobnym stażu. Liczy się dla niej przede wszystkim maksymalnie upodobnienie się do postaci. Głównie szyje, a od jakiegoś czasu również używa materiałów termoplastycznych przy tworzeniu broni do swych strojów. Oprócz tego uwielbia eksperymentować z doborem odpowiedniego makijażu oraz stylizacją wig’ów. Zawsze przywiązuje uwagę do najdrobniejszych szczegółów, bo właśnie te ledwo zauważalne detale i wykończenia to to co najbardziej lubi w trakcie tworzenia swych cosplayi.

Asato działa również w trzyosobowej grupie RAY Squad Cosplay i razem z nimi pojawi się na tegorocznej edycji konwentu!

FB: https://www.facebook.com/asatocosplays/?fref=mentions

Souta Cosplay & Projects – Sędzia Cosplay

W 2009 roku, zafascynowana japońską modą uliczną oraz lolitami, udałam się na konwent. Gdy tylko przekroczyłam jego próg, przepadłam w tym jakże magicznym wydarzeniu. Pod wpływem kolejnych imprez i moją duszą artysty zaczęłam tworzyć własne stylizacje jak i swoje pierwsze cosplaye. Z kolejnymi latami rozwijałam swoje techniki w krawiectwie, w czym pomogła mi bardzo szkoła stylizacji i projektowania ubioru. Do dziś wykonałam wiele stroi : dla siebie, na zamówienie oraz projektów własnych.