Goście

Keicho Cosplay
Keicho to miłośniczka cosplayu, gier i społeczności fanowskiej. Kilka lat temu zanurzyła się w świecie wypełnionym materiałami i pianką EVA po same uszy. Wykonała już kilkadziesiąt strojów, a praca nad każdym z nich sprawiała jej masę radości i dostarczała nowych doświadczeń.
Najchętniej tworzy kostiumy z dużą ilością zdobień oraz elementami twardymi.
Dbałość o każdy szczegół przygotowywanych przez nią strojów zaprowadziła ją w 2018 roku do nagrody Grand Prix Nyskonu. Jest nam bardzo miło gościć ją w jury watconowego konkursu cosplay!
Lady Death Cosplay
Zajmuje się cosplayem od 7 lat, podczas których udało się jej stworzyć ponad 60 strojów.
Specjalizuje się w wielu technikach cosplayowych, ale do jej ulubionych należy praca z materiałami termoplastycznymi oraz wielogodzinne malowanie na tworzywie.
Uwielbia stroje pełne kolorów, świecidełek oraz masy szczegółów.
Jednym z jej znaków rozpoznawczych jest dopracowanie, ruch sceniczny oraz wysokie stawianie sobie poprzeczki.
Dwukrotnie brała udział w eliminacjach do EuroCosplayu oraz w innych konkursach, na których zdobyła wiele nagród.
Zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie Cosplay, mamy dla was masę nagród!
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdzzr1vmg2dNeKccH…/viewform
Vivid Cosplay
Zaczęła tworzyć ponad pięć lat temu, gdy dołączyła do grupki cosplayowej z nowo obejrzanej serii. Po jej strojach na ogół widać, które anime wciągnęło ją najmocniej. Uwielbia robić po kilka różnych kostiumów tej samej postaci, gdy się do niej przywiąże. Największą radość sprawiają jej jednak projekty grupowe – łatwo daje się wkręcać w cosplayowe inicjatywy, gdy proponują je jej przyjaciele. Zazwyczaj odkłada też solowe plany w nieskończoność, dopóki nie znajdzie kogoś do duetu…
Jej ciągnąca się już kolejny rok faza na serię „Naruto” znalazła swoje odzwierciedlenie w dołączeniu do Konoha Project – grupy budującej Wioskę Naruto. Chcąc działać jeszcze aktywniej w fandomie, prowadzi od czasu do czasu panele na konwentach oraz pomaga przy organizacji imprez w ekipie OMA. Zawsze była obecna na scenie konkursowej ze względu na udział w cosplayowej grupce – ostatni raz we wrześniu, zdobywając nagrodę na Faustconie. Potrafi docenić dobrze napisany scenariusz i wczucie się w rolę. A tak poza tym lubi placki i koty, choć może brzmi to dość dziwnie w jednym zdaniu.
Autorami zdjęć są Karolina Tul – Fotografia – Fotografia oraz Denpun.